Při nákupu nad 1 490 Kč doprava zdarma.

Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček. 571 hodnocení
5
561x
4
6x
3
0x
2
1x
1
3x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Výpis hodnocení

JH Avatar autora Jaroslav Habrman Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 21.9.2026
MM Avatar autora Miroslava Machalická Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 15.9.2026
HG Avatar autora Hana Gabrielová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 13.9.2026
LE Avatar autora Libor Elbl Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 27.8.2026
MP Avatar autora Miloš Partl Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 19.8.2026
5
DA Avatar autora Dana Adamušková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 29.7.2026
JM Avatar autora Jaroslava Musílková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 21.7.2026
Super zboží a dodání
OL Avatar autora Ondřej Lebeda Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 20.7.2026
Skvělé jednání, vynikající zboží a rychlé dodání.
Avatar autora (Administrátor) 22.9.2026
Dobrý den, Ondřeji, díky za hezkou recenzi! Máme radost, že jednání proběhlo bez problémů, zboží Vás nadchlo a balík dorazil bez zbytečného čekání. Přejeme hodně šachových výzev a radosti ze hry! S pozdravem, Jana - Šachové zboží e4e5
MK Avatar autora Martina Klincová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 20.7.2026
DS Avatar autora Dana Stropnická Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 15.7.2026
A Avatar autora Antonin Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 9.7.2026
Šachy jsou super hezké zpracování sice figurky vypadaji jinak nez na obrazku ale ty co mi prisly se mi libi daleko vice a neberu to jako minus a taky figurky jsou celkem tezke coz je u me velike a tucne plus jsem spokojen nic tomu nevycitam a sachovnice je taky skvela idealni velikost a material davam 5 hvezd
Avatar autora (Administrátor) 22.9.2026
Milý Antoníne, děkujeme za hodnocení i pět hvězdiček! Moc nás těší, že Vám figurky i přes drobný rozdíl od fotky sedly nakonec ještě víc, a že jejich váhu berete jako příjemné plus. Radost nám udělalo i to, že deska padla velikostí i materiálem přesně podle představ. Přejeme hodně vydařených partií s novou soupravou! S pozdravem, Jana - Šachové zboží e4e5
JP Avatar autora Jiří Pavlík Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 8.7.2026
D Avatar autora Daniel Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 25.6.2026
TV Avatar autora Tomáš Válek Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 23.6.2026
N Avatar autora Nina Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 22.6.2026
Super doručení. Hezká kniha ☺️
JH Avatar autora Jindřich Hruboň Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 19.6.2026
Perfektní, děkuji.
RS Avatar autora Rostyslav Senchuk Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 18.6.2026
ID Avatar autora Ing. Miloš Dubský Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 10.6.2026
JF Avatar autora Jaroslav Farář Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 7.6.2026
MH Avatar autora Markéta Humlová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 23.5.2026

Ovládací prvky výpisu

571 položek celkem